Про нас

Rocket Print (раніше — Doris Print) — оперативна поліграфія повного циклу, офіс і виробничі потужності якої знаходяться у місті Житомирі.

Уже понад п’ять років ми виготовляємо рекламну та сувенірну продукцію як для приватних осіб, так і великих компаній.

Напрямки, за якими працюємо

Наявний комплекс друкарського обладнання дозволяє Rocket Print надавати послуги за сімома напрямками:

  • цифровий друк;
  • інтер'єрний друк;
  • офсетний друк;
  • широкоформатний друк;
  • друк на полотні, картини;
  • плотерна порізка;
  • рекламно-сувенірна продукція.

Ми працюємо з великою кількістю матеріалів і виготовляємо різні за форматом, змістом, обсягом, художнім оформленням поліграфічні продукти. І ручаємося за високу якість виконання кожного екземпляра: точне кольоровідтворення, чіткість зображення, рівномірну задрукованість.

Обладнання і виробництво

Парк друкарського устаткування Rocket Print — це потужна сучасна техніка, що дозволяє нам братися навіть за складні завдання та виконувати замовлення як з малим, так і великим тиражем.

Спеціалісти Rocket Print працюють із пристроями від провідних виробників комп’ютерної периферії, як-от американського бренду Xerox та японського — Epson. На кожному етапі роботи ми ретельно контролюємо технологічні процеси й стежимо за результатом.

Також поліграфія оснащена обладнанням, на якому здійснюється післядрукарська обробка готової продукції: бігування, розрізання, ламінування, скріплення.

Студія дизайну

У складі команди Rocket Print працює і дизайнер поліграфічної продукції. Це означає, що за потреби ми внесемо зміни у ваш макет та підготуємо його до друку відповідно до технічних вимог та особливостей нашого обладнання. І це запорука того, що виконане замовлення максимально відповідатиме вашому задуму. А якщо не маєте матеріалів для відтворення, тоді зробимо дизайн з нуля.

Чому скористатися послугою дизайну в Rocket Print зручно й вигідно? Тому що ви економите ресурси на пошук різних виконавців для розробки й друку макетів. До того ж не доводиться перейматися за правильність файлів і передавати їх до поліграфії.

Доступність 24/7

Серед наших пріоритетів — здобувати й підтримувати довгострокові відносини з клієнтами. І за попередньою домовленістю ми зацікавлені бути доступними для них 24/7 та максимально допомагати вирішувати термінові бізнес-задачі.

Так, за нагальної потреби Rocket Print готовий у будь-який час доби виконати ваше замовлення й також доставити його Житомиром за вказаною адресою.

Доставка поліграфічної продукції

Ми хочемо бути якомога кориснішими для наших замовників. Тому не лише друкуємо, а й відправляємо поліграфічну продукцію Україною, користуючись послугами «Нової пошти» — компанії з найбільшою кількістю відділень по країні.

А клієнтам із Житомира замовлення доставляється на додаткових умовах автомобілем компанії або перевіреними таксі міста.

Оформлення замовлень

Замовити виготовлення поліграфічної продукції у Rocket Print можна телефоном, через форму зворотного зв’язку на сайті або завітавши особисто до офісу.

Ми детально проконсультуємо, прорахуємо й озвучимо вартість робіт. А також допоможемо визначитися з оптимальним видом друку та матеріалом.

нам довіряють

Дякуємо за звернення!

Замовити дзвінок

Відправити
Дякуємо за звернення!

Маєте запитання або хочете замовити друк?

Заповніть форму — і менеджер Rocket Print зв’яжеться з вами.

Відправити