Обладнання

Epson SureColor SC-S30610

Чотириколірний широкоформатний принтер, призначений для друку зовнішньої реклами та POS-матеріалів. Зручний та економний пристрій, що працює з великим діапазоном носіїв — як із покриттям, так і без.

Спеціально розроблена друкувальна головка забезпечує оптимальний баланс високої якості та швидкості друку. Особливість моделі — її екологічність: принтер використовує екосольвентні чорнила, що дозволяє мінімізувати шкідливий вплив на довкілля.

Xerox Color C75 Press

Багатофункціональний пристрій, призначений для оперативного виготовлення поліграфічної продукції. Апарат забезпечує найвищу якість друку, а також має розширений функціонал управління кольором. Він працює з великим діапазоном різних матеріалів (зокрема — з наклейками, прозорими плівками, конвертами).

До переваг Xerox Color C75 Press належить також висока продуктивність і низька вартість друку. Пристрій орієнтований на роботу з великим щомісячним об'ємом повноколірного друку.

Бігувальний верстат СМ-420

Бігувальний верстат призначений для нанесення на паперові або картонні аркуші прямих заглиблено-опуклих ліній, які полегшують згинання виробу. Бігування здійснюється за допомогою тупих ножів, які вдавлюють та ущільнюють матеріал, приводячи до часткового розриву між волокнами на краях біга (заглиблення у вигляді прямої лінії).

Бігувальне обладнання використовується при виготовленні рекламних і вітальних листівок, папок, каталогів тощо. Довжина паперу необмежена: це дозволяє бігувати рулонні матеріали. Також можна здійснювати бігування під різними кутами.

Біндер Т970/Т970R

Призначений для переплітання аркушів паперу у брошуру за допомогою металевої пружини. Це дозволяє використовувати його не тільки для звичайних палітурок, а й для виготовлення рекламної та календарної продукції.

Цей високопродуктивний палітурник у металевому корпусі має високу пробивну здатність. В обтисковий пристрій вбудований магніт, який забезпечує стабільне положення пружини при обтисканні. Обмежень довжини перфорації та обтискання біндер Т970/Т970R не має.

Гільйотина електрична 450Z

Машина, призначена для розрізання пачок паперу різних сортів (обкладинок, листівок, етикеткової продукції тощо).

Інтегральна схема цифрового керування забезпечує високу ефективність роботи гільйотини, зокрема — максимальну точність, а також можливість перевірки підібраних розмірів. Пристрій надійно працює з великим навантаженням, тому ідеальний для інтенсивного використання.

Ламінатор RSL 380S

Рулонний ламінатор Royal Sovereign призначений для виконання робіт із гарячого ламінування — як рулонних (з рулонної плівки), так і конвертних (з конвертної плівки). Підходить як для одно-, так і для двосторонньої ламінації.

Ця модель — компактне рішення для швидкого ламінування паперу формату А3+, а також пінокартону. Ламінатор RSL 380S дуже зручний: конструкція з гарячими валами, можливістю відключення температури на нижньому валу і швидкістю ламінування до 3 м/хв задовольняє всі потреби виробництва.

Ламінатор HD-330T

Конвертний ламінатор HD-330T призначений для ламінування документів до формату А3. За його допомогою можна також робити фольгування і холодне ламінування.

Ламінатор має цифрове регулювання температури і швидкості. Це дозволяє ламінувати папір різної щільності. Крім того, він виконує фольгування на папері та ламінування фотографій. Ламінатор HD-330T чудово підходить для виконання робіт середнього об'єму.

Закруглювач кутiв AD-1 з ножем 6 мм

Надійний і зручний настільний пристрій, призначений для роботи зі звичайним та ламінованим папером, а також картоном і тонким пластиком. Закруглювач застосовують при створенні візитівок, календарів, блокнотів, брошур, фотокниг. Конструкція апарата, виготовлена з міцного металевого корпусу та оснащена зручною ручкою, дозволяє якісно закруглювати матеріали висотою до 10 мм.

Степлер YF9993

Пристрій посиленої потужності з надійним корпусом, призначений для скріплення великої кількості аркушів металевими скобами (до 240 одночасно). Окрім цього, він виконує також функцію степлера з «довгим плечем», що дає можливість скріплювати матеріал формату А4 посередині. Серед інших важливих переваг пристрою — висока продуктивність, легкість у використанні, компактність і довговічність.

Дякуємо за звернення!

Замовити дзвінок

Відправити
Дякуємо за звернення!

Маєте запитання або хочете замовити друк?

Заповніть форму — і менеджер Rocket Print зв’яжеться з вами.

Відправити