Новий принтер для широкоформатного друку

Гарні новини: перелік обладнання нашої поліграфії поповнився сучасним чотириколірним принтером Epson SureColor SC-S30610. Цей зручний пристрій забезпечує якісний друк зовнішньої реклами і POS-матеріалів. Банери, постери, вказівники, виставкові панелі, поліграфічна продукція для зовнішнього та інтер'єрного використання — наш новий принтер виконує найрізноманітніші завдання. Він працює з багатьма популярними носіями як із покриттям, так і без нього: вінілом, полотном, плівкою, папером тощо.

Спеціально розроблена друкувальна головка дозволяє досягти оптимального балансу якості та швидкості, яка дорівнює 29 кв. м на годину. Роздільні картриджі знижують вартість експлуатації пристрою, і таким чином роблять його економним. А використання екосольвентних чорнил мінімізує шкідливий вплив принтера на довкілля. Нові чорнила відрізняються не тільки своєю екологічністю, але й стійкістю: при зовнішньому розміщенні вони тримаються до 3-х років без ламінації.

Epson SureColor SC-S30610 — інноваційне рішення для широкоформатного друку. Ми купуємо продуктивне сучасне обладнання, щоби Ваші замовлення були виготовлені у найвищій якості, а найсміливіші ідеї могли втілитися у життя.

Дякуємо за звернення!

Замовити дзвінок

Відправити
Дякуємо за звернення!

Маєте запитання або хочете замовити друк?

Заповніть форму — і менеджер Rocket Print зв’яжеться з вами.

Відправити